MJ citát :,,Člověk si přeje,aby se ho dotkla pravda a aby ji mohl interpretovat tak,že bude schopen vyjádřit,co cítí a co prožívá,ať už je to beznaděj nebo radost-a vyjádřit to způsobem,který přidá životu další smysl.Doufá,že se tím dotkne i těch druhých.To je umění
ve své nejvyšší formě.Tyto okamžiky jsou tím,pro co chci žít"

You are not alone - 17.díl Pomalu to začínám chápat

7. prosince 2009 v 20:24 | Britanka |  You Are Not Alone
....snažil jsem se vyšplhat co nejvýš na strom, abych se mohl odreagovat, přeci jen praštit se do stromu by mi nepomohlo. Už jsem byl skoro na takové silnější větvi, když kolem mě něco proběhlo, já se lekl a podjela mi noha. Pak už byl jen pád, připadalo mi věčnost než jsem dopadl dolů, ale přitom to nebylo moc vysoko. Poté už jsem skoro nic nevnímal až na nějaké to cvakání fotoaparátů, ale to už jsem dopadl a bylo ticho...


"Halo, Michaeli - lásko probuď se to mi přece nemůžeš udělat! Sotva tě poznám tak, by jsi mi chtěl odejít. To ti nedovolím!" Snažila jsem se ho probrat, jenže jsem slyšela cvakání fotoaparátů, což jsem nechápala. Co tady krátce po půlnoci mohou fotit. a tak jsem jen zařvala ať zavolá zachranku, že jeden muž nejspíš spadl ze stromu. Podívala jsem se zpět na Michaela, který mě uchopil za ruku, podíval se na mě a s obtížemi mi řekl: Tattiano, jsi to ty? Nebo u blouzním, neboť vypadáš jako anděl...miluju tě(zašeptal)..... a poté ztichl." co jsi říkal? Že mě?" "Že tě miluju a nedovedu si život bez tebe představit a pak znovu padl do bezvědomí. Načéž jsem mu řekla, že ho taky miluju a že ho nikdy neopustím. Připadalo mi to jako věčnost než ten člověk zavolal záchranku, bála jsem se o Michaela.......
.
Cvak, cvak. Co pořád fotí, cožpak nevidí, že je v bezvědomí a že záchranáři dělají svou práci, to jim tam furt musí lézt, vždyť je to normální člověk, který spadl ze stromu nebo ne? "Slečno, jste jeho příbuzná?" "Ne nejsem, ale známe se a máme se rádi." "Je mi líto, ale s námi jet nemůžete, tady Marek Vás doprovodí domů, vypadáte rozrušeně a určitě jste v šoku. Běžte domů, my Vám pak dáme vědět co a jak. Tak zatím nashledanou a dejte si silný čaj, ten Vám zajisté pomůže." Řekl a už si sedal za volant. Během několika málo okamžiků startoval, zapnul houkačku a uháněl daleko s mým broučkem. Poté promluvil Marek: "Slečno, půjdeme?" "Samozřejmě, můžete mi alespoň něco říct co s ním je a proč ho ten někdo fotil?" " Jistě, ale raději bychom si o tom měli popovídat pěkně v teple a s šálkem silného čaje, mohla by jste mi říci kudy mám jít? Protože, už vypadáte docela unaveně." " ale zajisté, už jdu….
Asi po 15 minutách jsme došli ke mně, naštěstí jsem měla tentokrát uklizeno, krátce před 20 hodinou tu byla paní Fuksová a poklidila mi. Jakmile zacinkaly klíče, Base začal okamžitě štěkat. Štěkal radostí, vítal svou paničku, ale jen do chvíle než si všiml toho divně vonícího muže. "Base to je v pořádku, on ti nic neudělá." Holt doktoři se nezapřou, dezinfekce voní stejně nebo alespoň podobně jak na veterině, tak i v nemocnici či v záchrance.
Marek se mezitím rychle zorientoval v mém bytě, asi to nedělá poprvý a dal postavit vodu na čaj. Já si mezitím sedla a přemýšlela o dnešku, tedy už spíš o včerejšku. Neb jsou přibližně 3 hodiny ráno jak mě Marek informoval. "Tak čaj je hotový." " Tak a teď mi řekněte, proč ho fotili?" " No protože je to velmi veleúspěšná megahvězda a ten fotograf pravděpodobně jak jinak pracuje pro deníky typu Blesk a jemu podobným." "Teď to nechápu jaká megahvězda, jaký bulvár? Vždyť je to naprosto normální muž, který si na nic nehraje a má rád děti." " Vy jste ho nepoznala, já vím, že má masku, ale i přesto jsem ho poznal, ale vy jak tak koukám, máte problém se zrakem viďte?" " Ano, mám, vidím jen rozmazané obrysy." " A víte, že by vám pomohla operace?" "ano to vím, ale nemám dostatek financí. Já už jsem si na to zvykla, ale neodbíhejme od tématu. Tak mi o Michaelovi, zda-li se tak jmenuje něco povězte."
" No jmenuje se Michael Joseph Jackson a narodil se v Gary…." Odvyprávěl mi celý jeho příběh do dnešního dne a taky mi sdělil, že má za pár dní mít vystoupení. A že ho neustále obtěžuje bulvár a taky mi řekl všelijaké drby, co si na něj vymysleli. Já mu jen řekla: "Vy ho máte asi nejspíš hodně rád, že?"
"Ano mám a vy?" " Já jsem se zamilovala do osoby velmi skromné, do té co váš kolega právě odvezl do nemocnice. Posmutněla jsem. "Prosím vás mohl by jste mne za ním teď hned zavést za ním." Dobrá, jen zavolám taxi.

Seděla jsem v taxíku a přemýšlela nad Michaelem. Teď už chápu, proč se ptal na hudbu, co poslouchám. Je sice úspěšný, ale není zas až moc šťastný, sláva není vše. Proto ho velmi chápu, proč byl rád, že jsem ho nepoznala, určitě hledal někoho s kým si může úplně normálně promluvit. Já ho i přesto miluju a doufám, že on mě taky. Doufám, že to co řekl, myslel určitě vážně. Z mého přemýšlení mě vyrušila tato píseň: http://www.youtube.com/watch?v=_fHoDWc22B0 . To odněkud znám, vždyť to má jako melodii Jakub, když se mu snažím dovolat, že by Michael byl ten u koho dělá tanečníka?

Tak snad se díl líbil a prosím všechny kdo přečtou o koment klidně i záporný děkuju Vaše Brity.
;-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 svakovka2 svakovka2 | 7. prosince 2009 v 20:31 | Reagovat

chudacek :( doufam ze ho z toho dostanes :P :)

2 Zuuzcaa Zuuzcaa | 7. prosince 2009 v 20:43 | Reagovat

to je dobře, že konečně ví, kdo Michael je a stejně ho má ráda :-) ..snad bude Michael v pořádku a nic se mu nestalo

3 Laneey Laneey | Web | 7. prosince 2009 v 22:59 | Reagovat

jeee tak to je krásné že se nezlobí, že jí neřekl kdo opravdu je :) těším se na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama