MJ citát :,,Člověk si přeje,aby se ho dotkla pravda a aby ji mohl interpretovat tak,že bude schopen vyjádřit,co cítí a co prožívá,ať už je to beznaděj nebo radost-a vyjádřit to způsobem,který přidá životu další smysl.Doufá,že se tím dotkne i těch druhých.To je umění
ve své nejvyšší formě.Tyto okamžiky jsou tím,pro co chci žít"

You are not alone - v hotelu

29. listopadu 2009 v 10:52 | Britanka |  You Are Not Alone
" Nebojte paní, doufám, že se jí s Vámi bude líbit." A objala jsem ho, poté sem objala i Michaela, rozloučili jsme se a odešli….

" Tak Davide, řekni mi, co bys chtěl dělat?" zeptal jsem se ho, když jsme jako malí špioni vešli do hotelu a vkradli se do mého pokoje. Vypadá to, že Chris zatím nic nezjistil, ten bude, ale koukat, až tady uvidí toho chlapce, to asi nebude zrovna nadšený potom, co se před pár lety stalo. Při té vzpomínce jsem se div nerozbrečel a rozhodl jsem se, že tomu chlapci pomůžu, ať to stojí, co to stojí…. Ale teď bych se měl připravit na koncert….

"No já bych si chtěl zahrát polštářovou bitvu." Řekl a během pár vteřin popadl první polštář, který spatřil a praštil mne do břicha." Tak to ti nedaruju!" a snažil jsem se sebrat druhý polštář, který byl co nejblíže ode mě.
Takhle jsme blbli docela dlouho, teda až do doby kdy vešel Chris. Já jsem si v zápalu hry sundal svou košili. Jakmile vstoupil, řekl: "Kdo jste? A co děláte v pokoji mého svěřence?" Zakryl jsem si ústa a musel jsem se pořádně uchichtnout, tomu, že mě ani můj hlavní ochránce nepoznal. Napadlo mě, že ho ještě chvíli potrápím a řekl jsem. " No my jsme hosté Michaela Jacksona a čekáme tu na něj, nevíte náhodou kde je?" Chris se zamyslel a pak řekl. "Na mou tě kutě kutě, myslel jsem, že je celou dobu v pokoji. A místo toho tu jste vy dva." Viděl jsem jeho bezmoc a rozhodl sem se mu odhalit. " Davide, prosím jdi do vedlejšího pokoje a popros paní pokojskou, aby ti připravila pokoj.(snad mi rozuměl, ale vypadá moc chytře tak asi jo). Ale no tak Chrisi, to mě snad nepoznáš? Kdo jiný tady mluví tak plynně anglicky a ještě ke všemu jak by se sem mohl někdo jiný přes tebe dostat?" a začal jsem se smát jen do chvíle, kdy se na mě Chris podíval naštvaným výrazem. Rázem jsem se přestal smát a raději jsem si sedl, teď určitě přijde to jeho kázání o tom, že tohle nesmím dělat a pak kde sem teda byl a tak dále.. Ale překvapila mě jeho reakce. "Ty už fakt nevíš, za co by ses převlékl viď a pak co tu dělá ten chlapec? Víš, že to teď není vhodné vzhledem k tomu, co jsme zažili viď?" "Já vím, ale když jsme na něj narazili venku na ulici, když ho zrovna otec surově mlátil na veřejnosti, v tu chvíli jsem si vzpomněl na své dětství a nechtěl jsem, aby mu dál ubližoval." " Narazili? Kdo s tebou ještě byl?" v tu chvíli jsem zčervenal jak kepuč."já čekám, kdo s tebou ještě byl?" "No…potkal…jsem…. V parku… jednu….moc…milou…slečnu…která… mě… nepoznala…a…navíc… je moc hodná." Vykoktal jsem ze sebe tuto odpověď a Chris se začal smát a řekl: tak ty jsi potkal milou slečnu, která tě nepoznala, promiň, ale tomu se prostě nedá zasmát. Vždyť tebe znají všechny dívky na světě a každá by tě poznala, i když v tom dnešním habitu nevím, nevím. :-D Co když to na tebe jen hrála, že tě nezná hm? Řekl pak už s vážnou tváří. "To by neudělala, bavili jsme se o hudbě a pak se mi svěřila, ale to ti nesmím říct. Takže ji věřím, neboť se ani slůvkem nezmínila o zahraniční hudbě natožpak o mě. A prosím, že ti nebude vadit, když se s ní budu chtít vídat?" " No doufám, že víš, co děláš? Řekl a odešel. Tak protentokrát mi to vyšlo, ani mě kdoví jak nepokáral, což jsem rád. Protože, on když po mě řve tak mám vždy strach a vrací se mi vzpomínky na mého otce, který po mě v dětství řval. Ale teď už bych měl jít spát, teda se o to, alespoň pokusit. Kdoví jestli po dnešním dnu vůbec usnu. Řekl jsem si a lehl …

Tak a jsou pryč, Kristýnka spí tak si zajdu taky zdřímnout, přeci jen to byl náročný den. Jen doufám, že se mi bude zdát něco příjemnějšího než jen o té záhadné postavě…..
Pokoj v hotelu InterContinental dnes.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Laneey Laneey | Web | 29. listopadu 2009 v 11:11 | Reagovat

juuu polštářová bitva :D já chci takyyy :D moooc povedenej dílek :)

2 Zuuzcaa Zuuzcaa | 29. listopadu 2009 v 11:53 | Reagovat

Jéééé, ty tvoje dílky jsou hezčí a hezčí :-)..už se těšim, až se ti dva zase setkají :-)

3 Zdenča Zdenča | E-mail | Web | 29. listopadu 2009 v 18:27 | Reagovat

a určo se daj dohromady :) a tý polštářový bytvy bych se taky chtěla zůčastnit :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama