MJ citát :,,Člověk si přeje,aby se ho dotkla pravda a aby ji mohl interpretovat tak,že bude schopen vyjádřit,co cítí a co prožívá,ať už je to beznaděj nebo radost-a vyjádřit to způsobem,který přidá životu další smysl.Doufá,že se tím dotkne i těch druhých.To je umění
ve své nejvyšší formě.Tyto okamžiky jsou tím,pro co chci žít"

You are not alone - myšlenky

28. listopadu 2009 v 13:35 | Britanka |  You Are Not Alone
Michaeli, můj zrak není příliš zdravý, já vidím jen obrysy a tak oblékání a jiné věci nemám moc pod kontrolou, ale hned jsem mu řekla, že nechci, aby mě litoval. Já nemám ráda, když mě někdo lituje, na což jsem se rozbrečela, prostě už jsem to nezvládla, Base a pak ty děti…."Promiňte, nechtěl jsem se Vás nějak dotknout to ta moje zvědavost, ptal jsem se jen, protože mě to zajímalo, pojďte, opřete se o mě a pořádně se vyplačte, to vám jen prospěje….

"To jsem tomu teda dal korunu, ale je fakt, že to jídlo mi bodlo. Chudák holka moc toho nevidí, ale nedává na sobě nic znát, až teď ji ten dnešní den dohnal k slzám. Tak proto mě nepoznala. Ještě horší je, že se mi moc líbí, ale to nemůžu udělat. Musím jít, zítra mě čeká vystoupení jak jen ji v této chvíli říct, že už musím……………
Jak jsem v tomto okamžiku Michaelovi vděčná za to, že mě objal. On je moc hodný člověk, toho už jsem si všimla, jak opatrně nesl Baseho, pak jak seřval toho muže a ujal se těch dětí. No vlastně děti co s nimi teď bude? Já se sotva postarám o sebe a o Baseho, ale o Kristýnku bych se možná zvládla postarat, ta by mi mohla pomoct a Davídek to je naprosto úžasný chlapeček. Nejspíš si je prozatím nechám oba, ale ještě předtím se musím zeptat Michaela, jestli mu to bude vyhovovat. Otřela jsem si slzy a podívala jsem na Michaela, který mě zrovna pohladil po mých kadeřích. "Michaeli, co bude teď s dětmi?"No vlastně ty děti, na ty jsem v tuto chvíli zapomněl, ale asi bych je neměl brát do hotelu nebo jo. No, i když ten malý klučina David se myslím jmenuje, toho bych si vzal určitě."No tak mě napadlo, že bych si vzal Davídka a vy byste měla prozatím Kristýnku, ale stejně si myslím, že bychom to měli někde ohlásit. To přece nemůžeme dopustit, aby se takhle ubližovalo dětem!" "Máte pravdu tak bychom to neměli nechat." Řekla jsem. Potom jsem se nechtěně podíval na hodiny a zjistil jsem, že bych už měl jít. Tak jsem tak provinile řekl: "Tattiano?" "Ano?" " Já, já už musím jít." "Aha, tak kdy si vezmete Davídka?" " No rád bych si ho vzal hned, pokud by Vám to nevadilo?" " Samozřejmě, že nevadilo a prosím nemohli bychom si přestat vykat? Mě vykání děsně vadí." A musela jsem se zasmát. No to je dobrý já tu teď rudnu svou stydlivostí, ještěže to nevidí. " Samozřejmě pokud Vám to vadí, teda tobě. Já jsem Michael." A podal jsem ji ruku a letmo ji tu ruku políbil. " Tattiana." Řekla jsem s úsměvem ve tváři, ale co se to se mnou děje? Teď mě někdo po dlouhé době dostal do rozpaků a nějak mi hodně přirostl k srdci. Ale bojím se, že by to zase špatně skončilo. Měli bychom být jen přáteli. Neboť on může kdykoli odjet, bydlí přeci v hotelu. A k tomu navíc o něm moc nevím. "Tak tedy nashledanou a opatruj se." Popřála jsem a šla vzbudit Davídka, který se zrovna neklidně převaloval ze strany na stranu." Tak Davide, tady půjdeš s Michalem a budeš ho poslouchat, neboj se, sestřičku uvidíš brzy." " Nebojte paní, doufám, že se jí s Vámi bude líbit." A objala jsem ho, poté sem objala i Michaela, rozloučili jsme se a odešli….

" Tak Davide, řekni mi, co bys chtěl dělat?" zeptal jsem se ho, když jsme jako malí špioni vešli do hotelu a vkradli se do mého pokoje. Vypadá to, že Chris zatím nic nezjistil, ten bude, ale koukat, až tady uvidí toho chlapce, to asi nebude zrovna nadšený potom, co se před pár lety stalo. Při té vzpomínce jsem se div nerozbrečel a rozhodl jsem se, že tomu chlapci pomůžu, ať to stojí, co to stojí…. Ale teď bych se měl připravit na koncert….


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Laneey Laneey | Web | 28. listopadu 2009 v 13:47 | Reagovat

jeee to je hezkej dílek :-) to jsem zvědavá co na to ten Chris ...už se těším na pokráčko :)

2 Zuuzcaa Zuuzcaa | 28. listopadu 2009 v 14:50 | Reagovat

Juu, to je krásný, jak jsou oba hodní :-)..snad nedostane Michael vynadáno :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama