MJ citát :,,Člověk si přeje,aby se ho dotkla pravda a aby ji mohl interpretovat tak,že bude schopen vyjádřit,co cítí a co prožívá,ať už je to beznaděj nebo radost-a vyjádřit to způsobem,který přidá životu další smysl.Doufá,že se tím dotkne i těch druhých.To je umění
ve své nejvyšší formě.Tyto okamžiky jsou tím,pro co chci žít"

Můj sen s MJ - Neverland - posledni cast2/x

3. listopadu 2009 v 19:45 | Britanka |  Můj sen s MJ

" Veronico? Kde jsi? Prosím vás neviděl jste ji někdo?" A všichni začali kroutit hlavou, že mě teď nikde neviděli až na jednu malou holčičku. Ta se snažila ze všech sil poskakovat a mávat na Mike, že něco o mě ví a že má jít za ní. Jenže Mike byl tak znepokojený, že si ji moc nevšímal ,až když do něj dloubla Janet a řekla: "Cožpak přes svou lásku k Veronice nevidíš tu malou holčičku co se snaží na sebe upozornit a něco ti říct!" " Aha, děkuji, že jsi mi to řekla já už dnes fakt nevím kde mi hlava stojí." "Ale no tak Miku, vždyť se nic vážného neděje nebo snad jo?" v tu chvíli Mike krapet zčervenal. " Ty víš, že tě mám moc moc rád a tak ti to řeknu, ale nikdo jiný se to nesmí dozvědět. Veronica už to ví já ji chtěl před všemi oficiálně požádat o ruku, ale jak vidím asi se mi to nepodaří neboť se mi někde ztratila a bojím se o ni teď mě prosím omluv jdu se zeptat té malé holčičky, jestli něco náhodou neví…..

" Ahoj holčičko, jakpak se jmenuješ?" "Belinda se jmenuji a někde se mi zatoulal pejsek Dotty a nemůžu ho nikde najít. A tobě se taky někdo ztratil viď, jinak by jsi za mnou nepřišel, když jsi viděl jak se snažím na sebe upozornit." "To máš pravdu, mě se ztratila má milovaná slečna neviděla jsi ji náhodou někde?" " A víš, že viděla, pojď se mnou ukážu ti kde, ale ty mi na oplátku pomůžeš najít Dottyho ano?"" Jo samozřejmě, že ho půjdu s tebou hledat já nemám rád smutné dětské tvářičky jako je teď ta tvá." "Tak pojďme." A vyrazili.

Po nějaké době našel Mike s Belindou mě i jejího psa…..
"Veri? Co se děje?" Seděla jsem zkroucená v koutku a hladila toho roztomilého pejska, kterého jsem před chvíli našla. Z očí se mi kutálela jedna slza za druhou, když v tom se jakoby z dálky ozvaly ty dvě věty: Veri? Co se děje? No řekněte mi někdo, jak mu mám vysvětlit svoje pocity, když se v nich zčásti nevyznám ani já sama. Poté přišla ke mně ta malá holčička a objala mě. Jakmile to Mike uviděl okamžitě se k nám přidal a obě nás objal. A já si v tu chvíli uvědomila, jak moc ho miluju a také jsem si ihned zamilovala tu malou holčičku. Ta si pak na mě sedla a do náručí si vzala svého psa a ptala se mě co se mi stalo, že jsem plakala. Tak jsem jim to oběma vypověděla a při mém vysvětlování mi ta malá holčička usla v náručí. Pak sem se podívala na Mika, kterému se vyloženě leskly oči. Ten se mě pak zeptal:To je mi líto, doufám, že už ti je lépe a že se mi přiště neztratíš. Teď pojď vezmeme tu malou do pokoje i s tím jejím pejskem a pak by jsme měli jít za hosty a vysvětlit jim to nedorozumění. Ale nemusíme tam být dlouho, pokud ti není dobře jen jim oznámíme tu novinu a půjdem?" " Ani nevíš, jak moc ti jsem za to vše vděčná. Tak ji odneseme a já se trošku upravím, přei jen se mi určitě smyla řasenka atd…"A usmála jsem se na něj. On mě na oplátku políbil a utřel mi zbylé slzy. Tak jsme tedy šli a odnesli Belindu do pokoje i s jejím psem. Mezitím co Mike pověřil jeho věrnou služebnou aby se o ně postarala tak já se šla upravit do koupelny.

"Vážení hosté omlouváme se za to nedorozumění a teď bychom Vám než odejdeme rádi oznámili jednu velkou novinu. A to, že jsem se před určitou dobou zeptal Veronicy zda-li si mě vezeme za muže.A ona k mé velké radosti mou nabídku přijala." Nastal obrovský potlesk, který jsme vážně nečekali. Pak Mike oznámil, že mi není dobře a že mu je líto, že je budeme muset opustit aještě jim popřál, ať si to pořádně užijí. Když jsme odcházeli, řekl ochrance, aby jim v určitou dobu oznámili, že mají odejít. A šli jsme.

" Miku?""Ano?"" Odkud je ta malá holčička?""Víš, že ani nevím, ale určitě je z DD jako všechny děti, které zde byly." "A Miku, myslíš, že až by jsme byli svoji tak………….


No tak tohle je předposlední část rozhodla jsem se, že to dám na 3 části. Na Vás je abyste do komentářů dkončili poslední větu. A s mým zdravím už je to lepší a proto, že mě nebaví jen ležet v posteli vzala jsem noťas a přepsala další část. Snad se bude líbit a k tomu co jsem těm dvěma říkala… to jsem tu nenapsala neboť to jsou a teď už spíš byly mé osobní problémy, které jsem si ve snu s MJ společně s ním alespoň na čas vyřešila…. Ale pokud by to někoho opravdu, ale opravdu zajímalo tak ať mne zkontaktuje (na lidech,icq či skypu)tak mu možná něco prozradím. Jinak foto je z podia, ale nějak podobně ta holčička vypadala ;-)Tak se mějte hezky a příjemné čtení.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zuuzcaa zuuzcaa | Web | 3. listopadu 2009 v 19:56 | Reagovat

určitě jí budou chtít adoptovat :-)

2 Laneey Laneey | Web | 4. listopadu 2009 v 0:34 | Reagovat

[1]: taky si myslím :)

3 goldenka goldenka | Web | 16. listopadu 2009 v 10:55 | Reagovat

DRUHÁ BLESKOVKA!! u me na blogu tak prijd :-)
--love MJ

4 Lenka Lenka | 3. ledna 2010 v 16:11 | Reagovat

určiě se do ní Veronika zamilovala a bude si jí chtít nechat:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama