MJ citát :,,Člověk si přeje,aby se ho dotkla pravda a aby ji mohl interpretovat tak,že bude schopen vyjádřit,co cítí a co prožívá,ať už je to beznaděj nebo radost-a vyjádřit to způsobem,který přidá životu další smysl.Doufá,že se tím dotkne i těch druhých.To je umění
ve své nejvyšší formě.Tyto okamžiky jsou tím,pro co chci žít"

Můj sen s MJ - Neverland - 10.část - 2.část

14. října 2009 v 20:56 | Britanka |  Můj sen s MJ
"Slečno Veronico." "Ano?" Pan Michael s Vámi chce mluvit." "Děkuji Vám Brade, vyřiďte mu, že jsem během chvilky u něj." Jakmile Brad odešel, vydala jsem se za Mikem, než jsem však došla k němu, ještě jsem se překontrolovala v zrcadle a zaklepala. Zpoza dveří se ozvalo jen: "Dále". Tak jsem tedy vešla. " O miláčku to jsi ty? Ty jsi, ale rychlá." A přišel ke mně, aby mě přivítal jak jinak než polibkem. " No snad sis nemyslel, že tě nechám dlouho čekat." "Tak pojď, chci ti něco ukázat." Vyšli jsme tedy ven a tam na mě čekalo obrovské překvapení…….


… " No teda Miku to je nádherný!" " To jsem rád, že se ti to líbí." " Ani nevíš jak ten originální nápad s těmi koňmi a s nemocnými dětmi je opravdu nádherný." " Jen mi tu něco schází." Trošku jsem posmutněla. " no tak nebuď smutná, že uhádnu, co nebo spíš kdo ti tu chybí. Tak pojď se mnou, šup pojď, než ti to uteče. Řekl se škodolibým úsměvem.
Došli jsme až k Mikové oblíbené skrýši, nebyl to ten jeho strom, ale taková krásná socha, do které se dalo schovat. " No tak Veri podívej se dovnitř." " miku co tam je?" " Nech se překvapit!"
Tak jsem tedy vešla a k mému zklamání tam nic, ani nikdo nebyl. Tak jsem tedy vylezla zpět a podívala se na Mika smutným a zklamaným pohledem. Mike se ke mně přiblížil a řekl, že to nechápe, že mu to nevyšlo.
Objal mě a podíval se přede mě a objevil se mu úsměv na tváři a řekl tak přeci jen to vyšlo. Mezitím na něj ten dotyčný ukázal, ať nic neříká a je potichu. Potom mi někdo zakryl oči a otočil mnou. A řekl mi dobře známým hlasem: " Tak doufám, že sis nemyslela, že jsem na tvé jmeniny zapoměl!" " Macy jsi to opravdu ty? Můžu otevřít oči, abych se ujistila, že se mi to jen nezdá." " No kdo jiný by to měl být." Řekl s úsměvem a dál mi přátelskou pusu, když v tom si Mike odkašlal.
" No Miku zas až tak to s tou žárlivostí nemusíš přehánět a šťouchnul do něj." Teď jsem se na něj podívala já a řekla jsem: " Jak je možné, že víš, co si vždy přeju?" a políbila jsem ho
a on mi jen skromně odpověděl: " To bude tím, že už tě nějakej ten pátek znám a protože tě den ode dne víc a víc miluju, že už to ani snad víc nejde." " Tak a teď už oba pojďte, jde se slavit! Jak já miluju oslavy." Tak jsme tedy šli, všude bylo plno dětí, balónku a kdoví čeho všeho ještě, ale mě nejvíc zaujali ti nádherní fríští koně. Mike viděl jak se na ty koě dívám zamilovaným pohledem "Veri nechceš se projet?" " A víš, že i jo a když je to i tvé přání." " Ale kdyby tě pak začla třeba znova bolet ta noha tak mi to řekneš viď?" " Samozřejmě, ale teď už pojď, nemůžu se
dočkat." " Tak dobře jen si pro něco dojdu a hned vyrazíme ano?" " Ano, ale pospěš si já si zatím popovídám s Macym. Mike odešel a já se otočila k Macymu a začali jsme si povídat. Ptal se mě na to jak se mi s Mikem žije a optal se i na můj zdravotní stav. Já mu pak řekla o té nádherné noci co jsem s Mikem strávila, nešlo o žádné milování nebo tak něco prostě a jednoduše jsme si povídali o našich přáních, snech a sem tam jsme se políbili. " Víš Macy, Mike je ten nejúžasnější muž na světě není jak ty ostatní celebrity nafoukaný a tak je to prostě moc milý a laskavý člověk, který je pro každou uličárnu." U té uličarny jsem se musela usmát, neboť jsem si vzpomněla na naše první setkání. " Macy děkuji ti, že jsi mě seznámil s láskou mého života nebýt tebe a té náhody kdy jsme ho potkali kdoví co bych teď dělala. Mike je naprosto úžasný můžu si s ním povídat o všem tak jako s tebou, ale ty jsi stále mým nejlepším kamarádem a doufám, že když budu potřebovat s něčím poradit nebo tak něco tak, že ůžu za tebou přijít." " Ale no tak Veru to je samozřejmostí a hele podívej tvůj vyvolený jde, prosím tě, můžeš mě teď na chvíli omluvit, musím zavolat Janet kde je, neboť musela ještě do studia." " Samozřejmě, doufám, že až se s Mikem vrátíme tak Vás tu oba uvidím. Tak zatím."

"Tak už jsem tu." Tak jsme tedy vyrazili, když jsme byli, tak v polovině cesty tak jsme míjeli Mikův strom. Když v tu chvíli jakmile jsem se na ten strom podívala, Mike zastavil a řekl, ať sesednu, že mi chce něco ukázat a říct. Tak jsem sesedla a s Mikovou pomocí jsem vylezla nahoru na strom. "Veri už dlouho ti chci něco říct……..

Tak druhá část z minulého dílu je na světě. A na Vás teď je abyste si
do komentářů tipli na co se mě Mike chtěl zeptat.

Bohužel jsem nenašla Mika na fríském koni, ale snad doufám víte jak fríský kůň vypadá.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zuuzcaa Zuuzcaa | Web | 14. října 2009 v 21:03 | Reagovat

jéé..požádá jí o ruku?? :-)

2 love.U2 love.U2 | 14. října 2009 v 21:05 | Reagovat

[1]: hej nooo to by slo:)

ze vas to bavi utnout to v tom nejlepsim dycky...me to teda nebavi kdo na to ma furt cekat:D

3 Britanka Britanka | E-mail | Web | 14. října 2009 v 21:07 | Reagovat

[2]: njn kdyz ono to uz spis patri do toho předposledního dílu;-)

4 HanisShka HanisShka | Web | 14. října 2009 v 21:47 | Reagovat

Aaaa!! Tuhle fotku jsem furt hledala a hurááá!!
Super část!!!! Že on jí chce požádat o ruku, že?????:D:D:D úúúúúúžaaaa!!!

5 svakovka2 svakovka2 | 14. října 2009 v 21:51 | Reagovat

uz zase napina co? :D ja bych taky rekla zadost o ruku ;)

6 Laneey Laneey | Web | 14. října 2009 v 23:05 | Reagovat

co je friskýýý kůň ?? xD já se v koních nevyznám X/ ...požádá ji o ruku?? :) chciii další dílek :)

7 dadulik1696 dadulik1696 | E-mail | 18. října 2009 v 12:26 | Reagovat

ci si ho nechce zobrat..?

8 Lenka Lenka | 3. ledna 2010 v 15:49 | Reagovat

Bože :D on je na tom koni tak úžasný,moc mu to sluší. No nechala jsem se trochu unést pohledem na něj a teť k tvé otázce- určitě ji chce požádat o ruku!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama