MJ citát :,,Člověk si přeje,aby se ho dotkla pravda a aby ji mohl interpretovat tak,že bude schopen vyjádřit,co cítí a co prožívá,ať už je to beznaděj nebo radost-a vyjádřit to způsobem,který přidá životu další smysl.Doufá,že se tím dotkne i těch druhých.To je umění
ve své nejvyšší formě.Tyto okamžiky jsou tím,pro co chci žít"

Tanec jako sen - pokracovani

23. srpna 2009 v 22:37 | Britanka |  Tanec jako sen
2.část překladu s kterým mi pomáhaly Kanny007 a Handa.Pet. Moc Vám holky děkuju!

Andělé tráví celý svůj život, nekonečný život, točením se kolem Stvořitelova trůnu a vyzpíváváním Jeho chvály. Lidé, kteří mají bystrý sluch, je můžou slyšet. Harmonie andělského sboru jsou neuvěřitelně složité, říkají (pozn. ti lidé, kteří je můžou slyšet), ale rytmus jednoduchý. "Je to hlavně března čas," potvrzuje jeden z těch, co je slyší. Z nějakého důvodu je pro mě tahle skutečnost skoro nejlepší z toho všeho, co jsem se kdy naučil.

Po chvílí poslouchání o andělech ti to přinese samotu a ty je nemůžeš vidět. Když to uslyšel anděl strážný, vylekal se. "Není vidět?" řekla (pozn.: Anděl - žena) "Ale ten anděl je v tobě. Každý ho má v sobě. Vidím ho právě teď a myslím, že ty můžeš taky." "Ne," řekl jsem smutně a zeptal jsem se, jak to vypadá. "Vypadalo to, jako já?"

"No, ano a ne," tajemný anděl strážný odpověděl. "Všechno závisí na tom, co si myslíš ty. Tvůj anděl je smítko světla posazeno na samém centru tvého srdce. Je menší než atom, ale jen počkej. Jakmile se dostaneš blízko, Tvůj anděl se bude rozšiřovat. Přijde Ti bližší, že se bude více zvyšovat, až nakonec, v roztržení světla, uvidíš svého anděla v jeho skutečné podobě tak velmi rychle, že uvidíš sám sebe."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama